vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu

  • Brno

Pracovní místo ( vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis
motivační dopis (zkušenosti z waldorfského prostředí, motivace k práci ve waldorfské škole, představa o vedení školního družiny nebo klubu na waldorfské ZŠ) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný)
zaslat do 8. 5. 2018 e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu školy
Podmínky pracovního poměru:
- částečný až plný úvazek
- s nástupem od 27. 8. 2018 na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy
- školní klub - jen 4x týdně po obědě cca 2 - 3 hod.
Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících (NUTNÉ)
- doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské škole
- praxe s dětmi školního věku (pro školní klub s žáky 2. stupně)
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
Volné místo vychovatel/ka školní družiny nebo školního klubu pro lokalitu Brno.