Technický ředitel v oblasti informačních a komunikačních technologií

  • Teplice

Pracovní místo ( Technický ředitel v oblasti informačních a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme pracovní pozici ve velmi perspektivním startupu, který se zaměřuje na vývoj mobilních aplikací a blockchain technologii. Požadavky na pracovní pozici:
- aktivní znalost AJ, velmi dobré znalosti vývoje v Java2SE, Java2EE
- znalost Android Studio, Play framework, ElasticSearch, MongoDB, Vert.x, GO
- schopnost organizovat a vést tým vývojářů (AGILE, SVN, GITHub)
- dobré komunikační schopnosti, chuť se učit novým technologiím, samostatnost
Volné místo technický ředitel v oblasti informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Teplice.