Provozní / manažer(ka) penzionu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Provozní / manažer(ka) penzionu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ / MANAŽER(KA) PENZIONU
NÁPLŇ PRÁCE: denní řízení a zabezpečení chodu penzionu s kapacitou 45 lůžek, stanovení strategického plánu, vize na směřování penzionu, odpovědnost za dobré hospodářské výsledky. Tvorba marketingové strategie a její realizace, koordinování a motivování personálu, všechny činnosti spojené s provozem penzionu
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou a vyšší, prokazatelnou praxi v oblasti ubytování, pohostinství, aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka slovem i písmem, tvůrčí a koncepční myšlení, profesionální a iniciativní přístup, flexibilitu (i časovou) a rozhodnost, komunikační schopnosti a příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, znalost práce na PC (MS Office). Základní znalosti administrativy a účetnictví, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě do 9. platové třídy + bonusy na základě dosažených hospodářských výsledků. Kreativní práci v dynamickém kolektivu, možnost uplatnění vlastních vizí v oboru a jejich realizaci, zázemí významné kulturní instituce, možnosti dalšího vzdělávání, uplatnění jazykových znalostí, zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené), trvalé bydlení v areálu (byt v objektu penzionu), vhodné i pro rodinu, kdy je možno najít pracovní uplatnění v penzionu také partnerovi /partnerce, pracoviště v centru města Valašské Meziříčí
PRVNÍ KONTAKT: Zájemci o pozici zašlou přihlášku do 12. 5. 2018 na adresu:
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.
Komenského 1, 7