Okresní soud v Ústí nad Labem

Asistent/asistentka soudce Okresního soudu v Ústí nad Labem

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kramoly č.p. 641/37, Střekov, Ústí nad Labem.

Požadavky a předpoklady:
vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia nebo předpoklad jeho ukončení nejpozději do 30. září 2018 v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice
bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů
znalost práce na PC
ochota k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu
Platové zařazení:
Řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 11-13).

Náplň práce:
zpracovávání podkladových materiálů pro rozhodovací činnost soudce
Postavení asistenta soudce je zakotveno v ustanovení § 36a zákona č. 6/2002 Sb. o soudech a soudcích.

Termín podání přihlášky je stanoven do 30. června 2018
Přílohy přihlášky:
strukturovaný životopis uchazeče
motivační dopis včetně kontaktních údajů
výpis z rejstříku trestů, ne starší než 2 měsíce
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
podepsané prohlášení podle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění
pozdějších předpisů (souhlas)
případné potvrzení a pracovní hodnocení předchozích zaměstnavatelů
Nástup: dle dohody.

Přihlášky do výběrového řízení označte Asistent/Asistentka soudce - výběrové řízení a předejte nebo zašlete na adresu: Okresní soud v Ústí nad Labem, Kramoly 641/37, 401 24, Ústí nad Labem

Kontaktní osoba pro poskytování informací k výběrovému řízení:
Mgr. Alena Pinkasová, personalni@osoud.unl.justice.cz, tel.: 4

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/asistentka soudce Okresního soudu v Ústí nad Labem

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Okresní soud v Ústí nad Labem
Ulice: Kramoly 641
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Alena Pinkasová
E-mail: personalni@osoud.unl.justice.cz
Telefon: +420 720 025 119,477 047 456

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Okresní soud v Ústí nad Labem