Asistent/asistentka soudce Okresního soudu v Ústí nad Labem

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Asistent/asistentka soudce Okresního soudu v Ústí nad Labem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kramoly č.p. 641/37, Střekov, Ústí nad Labem.

Požadavky a předpoklady:
vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia nebo předpoklad jeho ukončení nejpozději do 30. září 2018 v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice
bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů
znalost práce na PC
ochota k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu
Platové zařazení:
Řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 11-13).

Náplň práce:
zpracovávání podkladových materiálů pro rozhodovací činnost soudce
Postavení asistenta soudce je zakotveno v ustanovení § 36a zákona č. 6/2002 Sb. o soudech a soudcích.

Termín podání přihlášky je stanoven do 30. června 2018
Přílohy přihlášky:
strukturovaný životopis uchazeče
motivační dopis včetně kontaktních údajů
výpis z rejstříku trestů, ne starší než 2 měsíce
ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
podepsané prohlášení podle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění
pozdějších předpisů (souhlas)
případné potvrzení a pracovní hodnocení předchozích zaměstnavatelů
Nástup: dle dohody.

Přihlášky do výběrového řízení označte Asistent/Asistentka soudce - výběrové řízení a předejte nebo zašlete na adresu: Okresní soud v Ústí nad Labem, Kramoly 641/37, 401 24, Ústí nad Labem

Kontaktní osoba pro poskytování informací k výběrovému řízení:
Mgr. Alena Pinkasová, personalni@osoud.unl.justice.cz, tel.: 4