TESTING ENGINEER - PRACOVNÍK ZKUŠEBNY

  • Liberec

Pracovní místo ( TESTING ENGINEER - PRACOVNÍK ZKUŠEBNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaše odpovědnost:
- testování výrobků, návrhy výrobků
- zkoušení neshodných výrobků a reklamační řízení
- řízení rozvoje technologické základny a rozvoje měřících metod
- tvorba technické dokumentace a výkresů
- jednání s dodavateli a zákazníky
Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření, obor elektro
- znalost anglického jazyka - min. úroveň A2 slovem i písmem
- Autocad, PowePoint, MS Office, Lab view
- požad. praxe min. 3 roky, odborné znalosti v oblasti proudění tekutin a regulace
- znalost v oblastech použití elektromotorů, znalost elektrických strojů a zkušebních postupů
ŘP sk. B
- samostatnost, flexibilita, komunikativní schopnosti, jednání orientované na zákazníka, odpovědnost za výsledky
Nabízíme:
- základní mzda až 30.000 Kč/ výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody např. stravování v areálu, 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte.
Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.
Volné místo testing engineer - pracovník zkušebny pro lokalitu Liberec.