vedoucí výroby

  • Dolní Rychnov

Pracovní místo ( vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní Vaší práce bude zodpovídat za chod výroby, organizovat práci, vést, řídit a motivovat pracovníky, sledování a vyhodnocování výrobních ukazatelů
Co od Vás očekáváme: min. středoškolské vzdělání technického směru, zkušenosti s vedením výroby, zkušenosti s řízením a motivací pracovníků, schopnost týmové spolupráce a efektivní komunikace, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (schopnost pohotově reagovat a vysvětlit i komplikovanější situace), samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
Budoucímu kolegovi nabízíme: zázemí stabilní a prosperující firmy příspěvek na dopravu až 1.000,- Kč/měsíc, stravenky v hodnotě 80,- Kč, příspěvek na dovolenou a na Vánoce, dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů), příspěvek na životní pojištění, příspěvek na dětský tábor, pružná pracovní doba, možnost seberealizace a odborného růstu, nástup možný ihned
Zaujala Vás nabídka? Těšíme se na Vaši odpověď s přiloženým životopisem v českém (popř. německém či anglickém) jazyce na adrese: martina.remisova@vishay.com, tel.: 359 012 294
Volné místo vedoucí výroby pro lokalitu Dolní Rychnov.