Obchodní zástupce

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zabýváme se poradenskou činností s cílem optimalizace nákladových položek.

Nabízíme
- vysoké fixní finanční ohodnocení
- vyplácení mzdy 2x měsíčně
- komplexní zaškolení a další vzdělávání v různých sférách
- osobnostní a kariérní růst
- služební automobil a telefon i pro soukromé účely
- manažerský motivační program
- příspěvek na dopravu
- profesní/osobní kouč a další benefity

Požadujeme
- dynamickou a komunikativní osobnost
- příjemné a reprezentativní vystupování
- vysoké pracovní nasazení
- cílevědomost
- chuť pracovat na svém rozvoji
- vhodné i pro absolventy

Náplň práce
- Spočívá v každodenním vzdělávání v oblasti obchodu a komunikaci s potenciálními zákazníky a tvorbě obchodní nabídky.
-Zajišťování zákaznického servisu a akviziční činnost.
- možnost realizace dalších individuálních vlastních či už rozpracovaných projektů, a nespočet dalších obchodních aktivit.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a věříte, že právě Vy jste Ti praví pro náš tým, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a využijte nabídky práce v nejperspektivnějším oboru současnosti.

Kontaktní osoba
Karel Skotnica
+420721638328
karelskotnica@gmail.com