Vedoucí expedice

  • Loukov

Pracovní místo ( Vedoucí expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Loukov
- Pracovní náplň: koordinace expedice materiálu ze skladu centrály, zajištění expedice na pobočky interní dopravou, vychystávání a výdej zboží k expedici dle poptávky poboček, zodpovědnost za správnou a včasnou expedici, organizace práce a vedení 3-4 lidí, provádění nakládek zboží na auta
- Požadujeme: SŠ – nejlépe v oboru stavebnictví nebo strojírenství, praxe ve vedení skladu alespoň 3 roky, zkušenost s vedením menšího kolektivu, platný řidičský průkaz na VZV, výhodou znalost střešního materiálu, zdravotní způsobilost k výkonu práce, chuť do práce, samostatnost, pečlivost, dobré organizační schopnosti
- Nabízíme: práci na HPP, počáteční zaškolení, možnost kariérního růstu na další pozice spojené s obchodem, nástup dle dohody
- Své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz
Volné místo vedoucí expedice pro lokalitu Loukov.