EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o.

Pomocný kuchař-kuchařka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní doba od 9:00-21:00 hod. Provozovna Bistra, Strážný č.p. 17, 384 43 Strážný. Bližší informace poskytne DO THI HOA, tel.: 728 303 209, e-mail: PhamSiSon@seznam.cz, anebo osobně na adrese provozovny.
Práce se bude vykonávat na adresách:
- EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o. ,budova bez č. p. / č. ev. na pozemku st. parc. č. 13/1 v kat. území Silnice 384 43, Strážný
- EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o.. - provozovna Bistro, Strážný č.p. 17
- EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o. - Strážný č.p. 98, 384 43 Strážný
Volné místo pomocný kuchař-kuchařka pro lokalitu Strážný.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný kuchař-kuchařka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o.
Ulice: 17
Město: Strážný
PSČ: 384 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: THI HOA DO
E-mail: PhamSiSon@seznam.cz
Telefon: +420 728 303 209

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EURO-ASIA RESTAURANT s.r.o.