Pracovník/ce Call centra

  • Šumperk

Pracovní místo ( Pracovník/ce Call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
1. příjem příchozích hovorů (příjem a registrace objednávky);
2. příjem příchozích e-mailů (příjem a registrace objednávky);
3. Práce s nároky;
4. Tvorba denních zpráv o objednávkách / nárocích přijatých během pracovního dne;
5. Provádění telefonických průzkumů;
6. zasílání e-mailů zákazníkům s připomínkou dluhu;
7. Vyřizovaní pohledávek;
8. Volání potenciálních zákazníků s následnou komunikací prostřednictvím e-mailu s nabídkami našich výrobků.

Dovednosti:
Komunikace, dobrá vůle, jasná dikce a správná řeč, odolnost vůči stresu;
Počítačové dovednosti, vynikající znalost kancelářských programů.

Požadavky: trestní bezúhonnost. Schopnost samostatné i týmové práce, komunikativnost, pečlivost, loajálnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení. Nástupní plat od 16000Kč, po adaptaci odpovídající navýšení.
Kontakt: V případě zájmu a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků, zasílejte své žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na e-mail: golik@milujivodu.cz. Uchazeči splňující požadavky budou telefonicky případně elektronickou formou informováni.
Volné místo pracovník/ce call centra pro lokalitu Šumperk.