Finanční účetní

  • Krupka

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vedení účetnictví. Komunikace s bankou. Prognózování CashFlow. Odpovědnost za každodenní účetní reporting. Odpovědnost za měsíční uzávěrku, včetně reportu o ziskovosti zákazníků. Účtování DPH. Vytváření statistických hlášení pro české úřady. Zpracování finančních reportů pro finančního a generálního ředitele. Zpracování výkazu Intrastat.
Požadujeme:
Německý jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace). Předchozí praxe jako finanční účetní - podmínkou. Znalost místních účetních předpisů - podmínkou. Výborná znalost práce na PC (Excel), práce s reporty, jejich vytváření a správa.
Nabízíme:
Perspektivní práci v expandující moderní společnosti, v příjemném a přátelském kolektivu. Prostor pro osobní rozvoj. Odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 10 % čtvrtletní bonus, volání zdarma (SIM karta Vodafone), stravenky, firemní akce. Denní komunikace v německém jazyce se zahraničním vedením. Nástup ihned nebo po dohodě.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Krupka.