Lakýrníci

  • Zbraslavice

Pracovní místo ( Lakýrníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru výhodou, znalost výkresové dokumentace výhodou, praxe výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, schopnost samostatné práce, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost.
Náplň práce: mokré nízkotlaké lakování hydraulických válců a trubek, odstraňování vad na finálním nátěru, úklid pracovní plochy.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, práce na HPP na dobu neurčitou, systém vzdělávání a školení hrazené společností, stravenky v hodnotě 80 Kč/den, příspěvek na životní pojištění 300 Kč/měsíčně, 2 dny dovolené navíc, nástupní plat 23 000 Kč, po zapracování navýšení mzdy, 2 směny/žádné noční práce, možnost zvýšení kvalifikace.
V případě zájmu zasílejte své životopisy elektronicky: ruzickova@charvat-chs.cz
Místo výkonu práce Zbraslavice.
Volné místo lakýrníci pro lokalitu Zbraslavice.