Pokladní-fakturant-ka v maloobchodní prodejně

Pracovní místo ( Pokladní-fakturant-ka v maloobchodní prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro maloobchodní prodejnu koberců v Praze 5 Stodůlky, Jeremiášova 947 přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP pokladní-fakturanta-ku. Požadujeme ÚSO vzdělání, očekáváme samostatnost a flexibilitu, smysl pro odpovědnost a dobrý zdravotní stav. Nabízíme odpovídající mzdu vč. prémiového ohodnocení ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup