BETON BYZOV s.r.o.

Řidič domíchávače

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Újezd č.p. 100, Újezd u Uničova.
Požadavky: ŘP sk. C.
Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště nebo e-mailem.
Volné místo řidič domíchávače pro lokalitu Újezd.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič domíchávače

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BETON BYZOV s.r.o.
Ulice: 100
Město: Újezd
PSČ: 783 96

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vladimír Byzov
E-mail: byzov@seznam.cz
Telefon: +420 723 877 677

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BETON BYZOV s.r.o.