STD DONIVO s.r.o.

ŘIDIČ MKD

Odeslat

Pracovní náplň
Jízdy: Rakousko, Německo, Francie, Česko
Výjezd z Linze
V případě většího počtu řidičů možno zajistit dopravu do Linze a zpět.
Víkendy volné.
Požadavky: ŘPC+E, digitální karta do tachografu, profesní průkaz, psychologické vyšetření, průkaz ADR výhodou
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.
Volné místo řidič mkd pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ MKD

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: STD DONIVO s.r.o.
Město: České Budějovice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Gavalec, Telepun
E-mail: gavalec@std.sk;telepun@std.sk
Telefon: +421 917 628 235,+421 917 628 262

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STD DONIVO s.r.o.