Sociální pracovník/ pracovnice

  • Samopše

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Samopše
sociální práce v rámci poskytování sociální služby domov se zvláštním režimem v souladu se zákonem 108/2006 Sb, § 50.Požadavky:Vzdělání minimálně vyšší odborné v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Uživatelská znalost práce na PC, výhodou znalost programu Cygnus. Komunikační dovednosti, schopnost jednat s klienty. Samostatnost, pečlivost. Schopnost týmové spolupráce. Bezúhonnost. Platové zařazení - dle vzdělání, délky praxe.Nabízíme : pružná pracovní doba, osobní růst po zkušební době,stravování v zařízení.
Volné místo sociální pracovník/ pracovnice pro lokalitu Samopše.