Referenti prodeje, nákup, logistika

  • Sádek

Pracovní místo ( Referenti prodeje, nákup, logistika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: referenti prodeje, nákup, logistika
Požadujeme: aktivní znalost NJ, nebo AJ, praxe na podobné pozici výhodou, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
Náplň práce: evidence objednávek, odvolávek, spolupráce s plánováním výroby, vyřízení expedičních dokladů, vystavení dodacích listů, faktur, intenzivní komunikace s mezinárodními zákazníky/automobilový průmysl. Nabízíme: zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti, benefity.
Zaměstnanecké výhody: odměny, příspěvek na obědy, životní pojištění
Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok, po zapracování na dobu neurčitou. Mzda: 30 000,- Kč
Kontakt: Frýdlová Marcela, tel.: 318 600 140, 318 600 181, 8:00 - 15:00 hod, e-mail: frydlova@agor.cz
Místo výkonu práce: Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1, Příbram 1
Volné místo referenti prodeje, nákup, logistika pro lokalitu Sádek.