Technik kvality

  • Písek

Pracovní místo ( Technik kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• schvaluje výrobu dle výrobních a kontrolních instrukcí
• kontroluje průběh výroby a výrobky dle instrukcí
• provádí kontrolu v průběhu výroby, při zjištění neshody zastavuje výrobu
• provádí školení z instrukcí kvality
• dohlíží na kvalitu výroby
• provádí činnosti dle platné dokumentace aj.
Požadujeme: znalost použití základních měřidel (posuvné měřidlo, výškoměr, mikrometr), znalost pokročilých měřidel výhodou, znalost čtení technických výkresů a standardu pro automobilový průmysl - výhodou, samostatnost, preciznost, flexibilita
Volné místo technik kvality pro lokalitu Písek.