VEDOUCÍ PRODEJNY POTRAVIN

  • Hořice

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRODEJNY POTRAVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ PRODEJNY POTRAVIN - pracoviště Hořice
V případě zájmu volejte na tel.: 731 543 555 nebo zasílejte životopis na e-mail krivanova@svamberk.cz.
Náplň práce:
- realizace objednávek zboží a zajištění komunikace s dodavateli
- vedení týmu lidí, se kterým budete zajišťovat spokojenost našich zákazníků
- personální práce (výběr zaměstnanců na nižší pozice, hodnocení zaměstnanců, delegování úkolů a organizace činností na prodejně, kontrola, plánování docházky)
- úzká spolupráce s manažerem prodejen při plnění zadaných úkolů

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe s prodejem v maloobchodě min. 4 roky
- zkušenosti s prací ve vedoucí pozici v maloobchodě
- zaměření na zákazníka
- výborné komunikační schopnosti
- dokázat rychle a správně reagovat, přizpůsobit se aktuální situaci
- loajalitu k firmě, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení a kvartální odměny
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- ošatné
- zvýhodněný tarif volání
Volné místo vedoucí prodejny potravin pro lokalitu Hořice.