Administrativní pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: komunikace s dopravci, objednávky přepravy v AJ, administrativní práce, zpracování dokumentace pro expedici zboží, zadávání faktur do systému, ostatní administrativní úkony např. hlídání termínů revizí, VLP apod.
- Požadavky: Vzdělání ÚSO (technického/obchodního směru výhodou), organizační zdatnost a znalost AJ, znalost MS Office, zodpovědný přístup, spolehlivost
- Nabízíme: možnost platového růstu, prémie, vzdělávací kurzy, školení. PP na dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška do VŘ formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Volné místo administrativní pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.