OPERÁTOR VÝROBY

  • Pohořelice

Pracovní místo ( OPERÁTOR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně ( Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice od pondělí do pátku v době od 7:00 do 15:00 hod.), telefonicky nebo emailem.

POŽADUJEME:
Vzdělání - vyučen, min. základní
Přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost
Ochota práce v třísměném provoze

NÁPLŇ PRÁCE:
Zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stroje
Ukládání hotových dílů do beden
Kontrola kvality dílů
Vyplňování výrobních dokumentů
Dodržování bezpečnosti práce

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky min. 4 500 Kč měsíčně
13. mzda - 15 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-25 Kč menu)

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Pohořelice.