ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: strojní a ruční opracování forem, výroba a údržba přípravků.
Zajišťujeme ubytování. Nástup možný ihned.
Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e.mailem.
Volné místo zámečník - nástrojař pro lokalitu Nymburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři MÍSTO VÝKONU : Celetná č.p. 555/6, Staré Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM - NIKOLA ČABLOVÁ, tel.: 732 435 491, e-mail: mikola@goap@cz ŘP - B,C MANUÁLNÍ ZRUČNOST ZÁKLADNÍ ZNALOST ČJ Volné místo provozní zámečníci, údržbáři pro ...
WAX MUSEUM - Svět zábavy, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Strojírenští dělníci Hledáme pracovníky do strojírenské výroby - svářeče, zámečníky, nástrojaře, údržbáře a příbuzné obory. Vyučení a praxe ve strojírenském, technickém oboru výhodou, svářečský průkaz výhodou, oprávnění na VZV výhodou. Nabízíme: zajištění stravování za ...
KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice, Inzerováno před 2 dny

ZÁMEČNÍK PŘÍPRAVÁŘ Požadujeme: výhodou: zkušenosti s výrobou nádrží, stabilní práce v jednosměnném provozu; Nabízíme: stravenky, firemní benefity, sportovní akce, možnost práce na ŽL, týden dovolené navíc, stravování a parkování přímo v areálu, vlaková i autobusová ...
Centec automatika, spol. s r.o. Hořátev, Inzerováno před 2 dny