PROJEKTOVÝ MANAŽER na odboru strategického rozvoje a dotací Magistrátu města Lib

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER na odboru strategického rozvoje a dotací Magistrátu města Lib ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, příp. dle vzájemné dohody. Platová třída 9 se základním platovým tarem v rozpětí 17.360 Kč až 26.110 Kč (podle zápočtu let odborné praxe) a poskytnutí dalších složek platu po zapracování včetně zaměstnaneckých výhod garantovaných kolektivní smlouvou.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou; orientace v administrací projektů financovaných z dotací, schopnost analytického myšlení a samostatné práce; dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem; znalost práce s PC (Windows, Microsoft Office). Uvítáme praxi s přípravou či realizací projektů, zájem o téma městského udržitelného rozvoje, praxi ve veřejné správě, schopnost komunikace v anglickém či německém jazyce, řidičský průkaz skupiny B.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 19. dubna 2018.
Volné místo projektový manažer na odboru strategického rozvoje a dotací magistrátu města liberec pro lokalitu Liberec.