SECURITAS ČR s.r.o.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Směnnost: nepřetržitý provoz (12hodinové směny - den/noc).
Místo výkonu práce: Continental Automotive Czech Republic s.r.o., Horní Adršpach.
Požadavky: výpis z rejstříku trestů, reprezentativní chování, ochota, samostatnost, certifikát strážný 68-008-E, dobrovolný hasič - výhodou.
Zaměstnavatel nabízí: příplatky, možnost profesního růstu, zázemí mezinárodní společnosti, po roce trvání pracovního poměru stravenky a příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt - paní Horáková Martina, tel.: 731 143 317, e-mail: martina.horakova@securitas.cz (zaslání životopisu).
Volné místo bezpečnostní pracovník/-ice pro lokalitu Adršpach.

Požadavky
Jiné - certifikát strážný 68-008-E

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: SECURITAS ČR s.r.o.
Město: Adršpach

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Horáková
E-mail: martina.horakova@securitas.cz
Telefon: +420 731 143 317

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SECURITAS ČR s.r.o.