Servisní technik - specialista

  • Terezín

Pracovní místo ( Servisní technik - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Servisní technik-specialista
Patříme mezi přední IT technologické firmy v České republice a hledáme vhodného uchazeče na pozici technika - specialisty. Nabídneme Vám dobře hodnocenou kvalifikovanou práci v moderní společnosti. Budete mít na starosti technickou integraci hardwaru, jeho správu a údržbu, čeká Vás pracovní zaměření na oblast identifikačních systémů, RFID a průmyslové automatizace.

Vaší pracovní náplní bude především : Integrace, montáž a servis slaboproudých zařízení u našich zákazníků (průmyslová PC, dotyková multifunkční zařízení, RFID periferie, navazující software), poradenství, odborná spolupráce na přípravě zakázek, testování hardwarových komponentů
Požadujeme :
· vyhl.50, §5-6
· samostatnost, flexibilitu, orientaci v IT
· znalost slaboproudé elektroniky (např. EZS, EPS, automatizace, PC, apod.)
· ochotu cestovat, řidičský průkaz sk.B,
· časovou flexibilitu

Vzdělání :
o min. středoškolské s technickým zaměřením

Požadovaná praxe:
Min. 2 roky

Nabízíme :
· Motivující finanční ohodnocení
· 5 týdnů dovolené, Sick Day,
. Benefitní program ve výši 12 000 Kč ročně,
. Příspěvek na dovolenou, stravenky
· Notebook, mobilní telefon,moderní pracoviště
· Stabilní zaměstnání v regionu
Volné místo servisní technik - specialista pro lokalitu Terezín.