Skladník/manipulant

  • Krupka

Pracovní místo ( Skladník/manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: skladová manipulace se zbožím v oblasti sortimentu autodílů, autopříslušenství a doplňků - příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží. Kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek, související administrativa, práce se čtečkou EAN kódů, Vykládka a nakládka kamionů a dodávek. Práce s VZV a manipulačním vozíkem. Řidičské oprávnění neni podmínkou, zaškolíme.
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, znalost PC, fyzicky zdatný.
Pracovní směny R- 6:00 - 14:30 O-12:30 - 21:00
Nabízíme: Kvartální bonus 6000,-, sleva na produkty Inter Cars
V případě zájmu zaslat CV e-mailem nadezda.cisarova@intercars.eu nebo volat na tel. 733 168 940 Po - Pá 8:00 - 15:00 hodin
Volné místo skladník/manipulant pro lokalitu Krupka.