Tesco Stores ČR a.s. (Odborní) pracovníci technického úseku

(Odborní) pracovníci technického úseku

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky, emailem nebo osobně NC eden, U slávie 1527/3, Praha 10 - Vršovice 100 00

Požadované dovednosti: činnost na technických zařízeních, činnost dle vyhlášky 50/78 Sb výhodou.
Údržba a opravy objektu a zařízení.
Výpis RT.
Volné místo (odborní) pracovníci technického úseku pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: (Odborní) pracovníci technického úseku

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Tesco Stores ČR a.s.
Ulice: U Slavie 1527
Město: Praha
PSČ: 100 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Jirásek
E-mail: 11032mai@cz.tesco-europe.com
Telefon: +420 602 123 968

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tesco Stores ČR a.s.