Prague Civil Society Centre, nadační fond

Účetní auditoři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Politických vězňů 1272/21, Praha 1
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu jobs@praguecivilsociety.org
Kontaktní osoba: paní Kolářová Kristýna
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Vyžadujeme: zkušenosti s vytvářením rozpočtů a kalkulací; zkušenost s finančním reportingem; zkušenost s podvojným účetnictvím; angličtina a ruština - aktivně slovem a písmem.
Volné místo účetní auditoři pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní - Aktivně slovem a písmem, Ruština Aktivní - Aktivně slovem a písmem

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní auditoři

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Prague Civil Society Centre, nadační fond
Ulice: Politických vězňů 1272
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Kolářová
E-mail: jobs@praguecivilsociety.org
Telefon: +420 720 593 914

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Prague Civil Society Centre, nadační fond