Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Učitel/ka angličtiny a informatiky

Pracovní místo ( Učitel/ka angličtiny a informatiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Školní č.p. 287, Kamenná, 407 01 Jílové u Děčína

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - pedagogický směr, studium angličtiny, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Nabízíme: Příspěvek na stravování ve školní jídelně v místě výkonu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

UČITEL VŠEOBECNÝCH PŘEDMĚTŮ - ČJ, ON Nástup dle dohody, Vzdělání podle zákona 563/2004 Sb. Životopis zasílat e-mailem Volné místo učitel všeobecných předmětů - čj, on pro lokalitu Liberec.
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec, Inzerováno před 4 dny

Učitelé mateřské školy Místo výkonu práce: Za Školou č.p. 87 Vlkava 294 43 Čachovice u Ml.Boleslavě Prvotní kontakt: tel.: 603289768 (denně od 16 hod.), e-mail: skolkavlkava@seznam.cz střední odborné s maturitou - učitelství na mateřských školách Zaměstnanecké výhody: ...
Mateřská škola Vlkava Vlkava, Inzerováno před 6 dny

Montessori průvodce (3-6 let) Místo výkonu práce: Tesařská č.p. 790 293 06 Kosmonosy Prvotní kontakt: e-mail: info@msvobore.cz Jsme malá soukromá školka s prvky Montessori působící v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. V současné době rozšiřujeme tým a hledáme vhodného kandidáta ...
Otevřená mysl, o.p.s. Kosmonosy, Inzerováno před 7 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit