Manipulant výroby

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Manipulant výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt osobně (s.n.o.p. a.s. Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice, od pondělí do čtvrtka od 7:00 do 15:00 hod.ú, telefonicky nebo emailem.

POŽADUJEME:

Vzdělání - vyučen
Průkaz řidiče VZV - výhodou
Zkušenost s manipulační technikou
Ochota práce v třísměném provozu
Přesnost, zodpovědnost, zručnost, komunikační schopnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

Dodržování FIFO na pracovišti
Kontrola správného označení beden dle lokací
Dodržování rozmístění beden dle jednotlivých sektorů
Odpovědnost za úklid nepotřebného materiálu (palety, krabice) do určeného sektoru
Odpovědnost za správné umístění a otočení beden pro identifikaci dílů
Odpovědnost za svěřenou manipulační techniku

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky min. 4 500 Kč měsíčně
13. mzda - 15 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-25 Kč menu)

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo manipulant výroby pro lokalitu Pohořelice.