TLAK SMOLÍK s.r.o.

HORNÍK PRO VYTVÁŘENÍ PODZEMNÍCH PROTLAKŮ

Odeslat

Pracovní náplň
24.8./24.7/9.4.2018 - pracovník pracující na vytváření podzemních protlaků - práce prováděná na povrchu. Min. vyučen, ŘP sk. B, časová flexibilita. Turnusové služby. KONTAKT: Buzovská Kateřina, tel.: 608 770 854, info@tlak.smolik.cz
Místo výkonu práce: Břeclav - Poštorná
Volné místo horník pro vytváření podzemních protlaků pro lokalitu Břeclav.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 08. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HORNÍK PRO VYTVÁŘENÍ PODZEMNÍCH PROTLAKŮ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: TLAK SMOLÍK s.r.o.
Ulice: třída 1. máje 106
Město: Břeclav
PSČ: 691 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Buzovská
Telefon: +420 608 770 854,info@tlak.smolik.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TLAK SMOLÍK s.r.o.