PATOK a.s.

řidič a obsluha speciálních vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny
Vyžadujeme spolehlivost, pečlivost, fyzickou zdatnost, schopnost spolupráce, samostatnost, odpovědnost za provedenou práci. Zaměstnanec musí mít velmi dobrý zdravotní stav, pracuje se i ve výškách a v uzavřených prostorách. Předpokladem je řidičský průkaz skupiny B.
Náplní práce je obsluha a řízení firemní techniky, práce s kamerovým vozem, obsluha kamerové techniky, zpracování údajů ze snímání, tvorba dokumentace pro zákazníky.
Nutná znalost práce s počítačem (WORD, EXCEL), výhodou zkušenosti s GPS.
kontakt: telefonicky na č. 720681640 od 7,00 do 14,00 hod, email: vajsejstl@patok.cz, osobně na uvedené adrese dle osobní domluvy
Volné místo řidič a obsluha speciálních vozidel pro lokalitu Louny.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidič a obsluha speciálních vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: PATOK a.s.
Ulice: U Porcelánky 2903
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oldřich Vajsejtl
E-mail: vajsejtl@patok.cz
Telefon: +420 720 681 640

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PATOK a.s.