řidič a obsluha speciálních vozidel

Pracovní místo ( řidič a obsluha speciálních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny
Vyžadujeme spolehlivost, pečlivost, fyzickou zdatnost, schopnost spolupráce, samostatnost, odpovědnost za provedenou práci. Zaměstnanec musí mít velmi dobrý zdravotní stav, pracuje se i ve výškách a v uzavřených prostorách. Předpokladem je řidičský průkaz ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí a obsluha mlékomatu Dostavte se k osobnímu jednání každé pondělí od 8:00 do 11:00 hod. (životopis s sebou) nebo v případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: statekjezerka@seznam.cz nebo volat na tel.č.: 734 441 897 v době PO - PA od 7,00 - 15,00 hod. a ...
Krajská majetková, příspěvková organizace Kadaň, Inzerováno včera

Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) místo výkonu práce: Praha kontakt: Sheshankova Tatsiana, tel.: 608949787, e-mail: vizantia@email.cz zdravotní průkaz Volné místo řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) pro lokalitu Praha.
VIZANTIYA s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Řidiči nákladních automobilů Místo výkonu práce: Rokycany, Záhumenní č.p. 739 + EU Požadujeme: min. střední odborné vzdělání, ŘP sk. C+E Nabízíme: platové ohodnocení od 22.000,- Kč/měs.+ cestovní náhrady, víkendy volné Kontakt telefonicky, e-mailem: Brichtová Věra, tel.: 602 ...
Jaroslav Brichta Rokycany, Inzerováno včera