dozorce

Pracovní místo ( dozorce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Věznice Nové Sedlo, Hlavní 2, Žatec
služební poměr, vzdělání středoškolské s maturitou, trestní bezúhonnost, výborný zdravotní stav, tělesná a duševní způsobilost, psychologické vyšetření
kontakt: 415779107, 415779106, lmoravcovaatvez.nse.justice.cz - profesní životopis, osobně ...

Další volná místa

Zpracovatel ovoce, zeleniny a příbuzných produktů místo výkonu práce: Pod Továrnou 587,Kaznějov Volné místo zpracovatel ovoce, zeleniny a příbuzných produktů pro lokalitu Kaznějov.
A G A R I C U S spol. s r.o. Kaznějov, Inzerováno dnes

Zedníci Místo výkonu práce: Kralovice Kontakt tel: v pracovní době od 7:00 do 15:30 Požadujeme: vyučení v oboru, popříp. praxe ve stavebnictví, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost Výhodou: praxe v oboru, bydliště v blízkém okolí Zaměstnanecké ...
Kralovická zemědělská a.s. Kralovice, Inzerováno dnes

řidič MKD - návěs Místo výkonu práce celá ČR + DE Nástup možný ihned! mzda včetně diet 38000,- Kč řidičský průkaz C+E Více informací u zaměstnavatele. Volné místo řidič mkd - návěs pro lokalitu Bor.
Autodoprava J + M Zeman s.r.o. Bor, Inzerováno dnes