obchodní referent/ka

  • Louny

Pracovní místo ( obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Louny, Mírové náměstí 48
Hledáme vhodného kandidáta, který doplní náš stávající tým! Uvítáme někoho spolehlivého, kreativního, komunikativního, s obchodním tahem na bránu, odvážného, který hledá zaměstnání na dlouhou dobu. NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se stávající klientelou, vytváření obchodních nabídek, zpracovávání podkladů, administrativa,servis, možnost flexibilní pracovní doby, home office
POŽADUJEME - minimálně středoškolské vzdělání, skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Power Point), spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk B
NABÍZÍME -stávající portfolio klientů, Náborový příspěvek, zavedené pobočky, zázemí stabilní společnosti, vzdělávání, zaměstnanecké benefity, profesní růst, prostor pro uplatnění vlastních nápadů.
kontakt: martina,postlova-cmss@outlook.com
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Louny.