Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

provozní zámečník

Pracovní místo ( provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny
Nabízíme odbornou práci v areálu firmy, zejména při opravách, úpravách a tvorbě speciálních vozidel našeho autoparku (sací bagry, hydročističe aj.), ale též na stavbách a na zakázkách při práci v teplárnách, elektrárnách a dalších průmyslových objektech ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Zámečníci MVP: Ohradní č.p. 1394/61, Michle Kontakt: Zuzana Holubová, tel.: 775 009 496, e-mail: holubova@czechmservices.cz ŘP a znalost DE nebo Aj vítány, práce po celé ČR. Možnost práce v zahraničí. Volné místo zámečníci pro lokalitu Praha.
CZECH MORAVIA SERVICES s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Zámečníci MVP: Ohradní č.p. 1394/61, Michle Kontakt: Zuzana Holubová, tel.: 775 009 496 (8-15 hod), e-mail: holubova@czechmservices.cz ŘP a znalost DE nebo Aj vítány, práce po celé ČR. Možnost práce v zahraničí. Volné místo zámečníci pro lokalitu Praha.
CZECH MORAVIA SERVICES s.r.o. Praha, Inzerováno dnes

Provozní zámečník Požadavky: Praxe ve strojírenském oboru, manuální zručnost, zkušenost s broušením a leštěním malých dílů, obrábění a tvarování součástí z různých materiálů, pečlivost a spolehlivost. Kontakt: e-mailem Volné místo provozní zámečník pro lokalitu ...
Mikov s.r.o. Mikulášovice, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit