J SPED, s.r.o.

AUTOMECHANIK/ČKA PRO OSOBNÍ A NÁKLADNÍ VOZIDLA

Odeslat

Pracovní náplň
Podmínkou vyučení v oboru, ŘP sk. B, sk C výhodou. Praxe výhodou, ale není nutná. Vhodné i pro absolventy.
Kontakt: A. Janík, mob. 773 123 490
životopisy posílejte na email: jsped.janik@seznam
Volné místo automechanik/čka pro osobní a nákladní vozidla pro lokalitu Markvartovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK/ČKA PRO OSOBNÍ A NÁKLADNÍ VOZIDLA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: J SPED, s.r.o.
Ulice: Ke Kapli 188
Město: Markvartovice
PSČ: 747 14

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš Janík
Telefon: +420 595 046 458

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: J SPED, s.r.o.