HOSTINEC CHOMOUT s.r.o.

Servírka, číšník

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Dalimilova 18/92, Olomouc - Chomoutov.
Obsluha v restauraci, práce za barem. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování. Nemáte praxi? Nevadí, vše vás rádi naučíme.
Vhodné jako brigáda (15 - 40 hod./týden).
Zam. výhody: Motivační příplatky, možnost dalšího vzdělávání, sleva na stravu a firemní výrobky.
Kontakt je možný POUZE telefonicky od 8.00 - 19.00 hod. nebo e-mailem.
Volné místo servírka, číšník pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Servírka, číšník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: HOSTINEC CHOMOUT s.r.o.
Ulice: Dalimilova 92
Město: Olomouc
PSČ: 783 35

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Švarcová
E-mail: svarcova.m@email.cz
Telefon: +420 777 746 872

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOSTINEC CHOMOUT s.r.o.