Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař, pomocný kuchař

Pracovní místo ( Kuchař, pomocný kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Dalimilova 92, Olomouc - Chomoutov.
Kuchař, pomocný kuchař, příprava meníček i minutek, důraz na čerstvost a kvalitu pokrmů. Možnost seberealizace. Požadujeme pracovitost, spolehlivost.
Zam. výhody: Motivační příplatky, možnost dalšího vzdělávání, sleva na stravu a firemní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÍ KUCHAŘI TURECKÉ KUCHYNĚ (CIZ) A02 CIZ Požadujeme: znalost tureckého jazyka, praxi v turecké kuchyni, zkušenosti s výrobou Doner Kebab a Lahmacun kontakt - telefonicky po-pá od 14-17 hod. Volné místo pomocní kuchaři turecké kuchyně (ciz) pro lokalitu Frýdek-Místek.
Alhas Pavla Frýdek-Místek, Inzerováno před 3 dny

ŠÉFKUCHAŘ/KA MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Žižkova č.p. 913, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto NÁPLŇ PRÁCE: - příprava a úprava produktů a pokrmů teplé i studené kuchyně - zpracování a úprava polotovarů - vaření diet - vydávání pokrmů - ošetřování kuchyňského ...
Ledax Vysoké Mýto o.p.s. Vysoké Mýto, Inzerováno před 3 dny

Kuchař/ka Místo výkonu práce: Hotel Castle Větrov, Krásná u Aše 274, Krásná u Aše. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (8:00-20:00 h). Požadujeme: vzdělání a praxe v oboru, slušné vystupování a ...
Nový Radhošť, s.r.o. Krásná, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit