SW SPECIALISTA

  • Liberec

Pracovní místo ( SW SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- rozšiřování znalostí v problematice PLM
- implementace u zákazníka i v interním týmu
- spolupráce s obchodním i konstrukčním oddělením
- IT činnost
- lektorská činnost, výzkum SW
Požadavky:
- středoškolské vzdělání technického směru
- analytické schopnosti - snadno najde propojení mezi SW možnostmi a praktickou využitelností
- komunikativnost
- AJ - slovem i písmem
- zkušenosti z výrobní společnosti vítány
- zkušenosti s PLM výhodou
Nabízíme:
- individuální finanční ohodnocení
- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- pravidelná školení, odborné kurzy, certifikace (AJ)
- profesní zvyšování kvalifikace
- zázemí a růst ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- firemní teambuildingy
- bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování
Hlásit se e-mailem.
Volné místo sw specialista pro lokalitu Liberec.