ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Gřešek Tomáš Ing., tel.: 607 090 911, e-mail: gresek.tomasatseznam.cz
SOU strojírenského směru, při vyučení mimo obor praxe 3 roky, pracoviště Hradec nad Moravicí, nástup ihned.
Volné místo zámečník pro lokalitu Hradec nad Moravicí.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

montéři hlinikových konstrukcí, lehké opláštění budov Jedná se o montážní práce a to lehké opláštění budov . Hliníkové konstrukce , sklo , kompozitní desky atd. Práce není fyzicky náročná , použití velkého množství manipulační techniky . Možná práce ve výškách .Řidičský průkaz SK.B výhodou . Ubytování ...
MAW-MONT s.r.o. Havířov, Inzerováno včera

Zámečník/ce - svářeč/ka Nástup možný IHNED. Požadujeme: - praxe ve svařování, bodování výhodou; praxe v zámečnickém oboru; znalost čtení technické dokumentace ; platný svařovací průkaz CO2 výhodou; důslednost a technickou zdatnost ; samostatnost, zodpovědný přístup k ...
SSI Schäfer s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Řidič/ka sk. C - zámečník/ce NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: v případě zájmu předem volat 7:00 - 14:00 hod. a domluvit si schůzku nebo zaslat životopis na e-mail. Nechodit do firmy osobně. Náplň práce: - řízení firemních vozidel za účelem ...
Průmyslové montáže s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera