ŘIDIČ sk.C

  • Otovice

Pracovní místo ( ŘIDIČ sk.C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeči, kteří mají zájem musí zaslat životopis na uvedený email a ozveme se všem do 10 dní. Všem uchazečům vždy odpovídáme. Děkujeme za pochopení.
HORTIM-INTERNATIONAL s.r.o., pobočka Karlovy Vary v současné době posiluje tým a nabízí kandidátům práci na pozici:

ŘIDIČ sk. C s profesním průkazem

PPROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu
- zajímavé finanční ohodnocení

NABÍZÍME PRÁCI TOMU, KDO....
- má zkušenosti s řízením, vlastní ŘP sk. C a prof. průkaz
- je trestně bezúhonný
- má příjemné vystupování a je časově flexibilní
- nevadí mu brzké ranní vstávání

CO BUDETE DĚLAT ? BUDETE...
- rozvážet rychlo-obrátkové zboží
- zodpovídat za zboží a vozidlo
- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

Zašlete životopis na email: zamestnani@hortim.cz

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance.
Volné místo řidič sk.c pro lokalitu Otovice.