Vedoucí/prodavačka ve zdravé výživě

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí/prodavačka ve zdravé výživě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

Tvoje každodenní náplň bude:
- Obsluhovat zákazníky
- Poskytovat poradenství v oblasti zdravé výživy, kosmetiky a samotnému přístupu k životu
- Řídit a kontrolovat podřízené pracovníky. (3-4 členný tým)
- Provádět objednávky, přejímky zboží a další administrativní práce
- Evidence skladu a reporting přímo majiteli
- Plánování strategie prodeje včetně nových produktů s majitelem prodejny

Požadujeme/potřebujeme:
- Že tomuto sortimentu částečně rozumíš a nejlépe i zdravý životní styl sám/a vyznáváš
- Umíš si organizovat práci a deleguješ úkoly ostatním
- Jsi zodpovědný/á k sobě, ostatním a k práci
- Jsi přirozeně pozitivní člověk
- Komunikace je Tvoje přednost
- Znalost kancelářských SW
- Máš chuť se rozvíjet a učit novým věcem

Nabízíme:
- Budeš pracovat v moderním a pozitivním prostředí
- Produkty, které budeš prodávat mají smysl a nejvyšší kvalitu
- Plnohodnotné a spolehlivé zaměstnání
- Řídící funkci s možností atraktivního výdělku
- Mobil, Notebook
- Sleva na prodávané výrobky
- Odborná školení
Volné místo vedoucí/prodavačka ve zdravé výživě pro lokalitu Brno.