Vedoucí oddělení DZR

  • Dubí

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení DZR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řízení, organizování a kontrola oddělení domova se zvláštním režimem, vedení pracovníků v sociálních službách, plánování služeb, zpracování podkladů pro mzdy, hodnocení a motivace zaměstnanců. Požadujeme min. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti (sociální práce, sociální pedagogika), bezúhonnost, praxi v sociálních službách, znalosti z oblasti zdravotní a sociální péče, znalost standardů sociálních služeb a schopnost s nimi pracovat, zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, zkušenosti s vedením kolektivu, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, odolnost vůči stresu, empatii, kladný vztah k seniorům. Zkušenosti s klienty s Alzheimerovou chorobou nebo jinými stařeckými demencemi výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, k platu stanovenému dle započitatelné praxe bude přiznán příplatek za vedení a po zapracování osobní příplatek.
Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, příspěvek na dovolenou, dětskou rekreaci a jiné výhody z FKSP
Strukturované životopisy se souhlasem o zpracování osobních údajů zasílejte na e-mail: marcela.kucharova@pdss.cz. Nejvhodnější uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení
Volné místo vedoucí oddělení dzr pro lokalitu Dubí.