Pokladní / prodavači

Pracovní místo ( Pokladní / prodavači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky, e-mailem
Hana Martincová, tel.: +420 606777515, martincovaatpenny.cz
Volné místo pokladní / prodavači pro lokalitu Rumburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

BRIGÁDA - KUCHAŘ/KA-ČÍŠNÍK/SERVÍRKA PRO CATERING CHARAKTERISTIKA: zajišťuje výrobu a provoz cateringových služeb, zajišťuje výdej jídel, provádí běžný úklid pracovních ploch, nástrojů a náčiní, dodržuje hygienické a bezpečnostní směrnice, práce na pokladně a PC - administrativní činnost. ...
Technická univerzita v Liberci Liberec, Inzerováno před 2 dny

účetní Pro obchodně logistické centrum Postřižín, Teplická 501, Odolena Voda ( okres Praha – Východ ) cca 10 km od metra Kobylisy přijmeme ihned na HPP pro úsek finančního oddělení účetní-fakturanta/ku. Požadujeme praxi na této či obdobné pozici alespoň 1 ...
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. Postřižín, Inzerováno před 2 dny

UNI COFFEE - POKLADNÍ, PRACOVNÍK SPOL. STRAVOVÁNÍ - BRIGÁDA CHARAKTERISTIKA: zajišťuje provoz pokladny, výroba a výdej snídaní pro hosty Unihotelu, dodržuje hygienické a bezpečností směrnice. DOVEDNOSTI: uživatelská znalost práce na PC, platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, organizační ...