Údržbář

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Tovární č.p. 3416/42a, Ústí nad Labem.
Požadujeme: základy svařování, ovládat práci s kovem, základní elektropráci a běžnou údržbu. Výhodou: ŘP sk. C.
Nabízíme: možnost práce na pracovní smlouvu (na plný nebo zkrácený úvazek), DPČ nebo dle potřeby - pracovní doba dle vzájemné dohody, mzdu 120,- Kč/hod. Nástup možný okamžitě. Perspektiva dlouhodobé spolupráce.
Kontakt: osobně na výše uvedené adrese nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Pavel Foltýn, e-mail pavel.foltyn@sroubek.cz
Volné místo údržbář pro lokalitu Ústí nad Labem.