ošetřovatel drůbeže

  • Rychvald

Pracovní místo ( ošetřovatel drůbeže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Péče o krůty na halách v Doubravě. Obsluha ventilace, mytí napáječek, podestýlání, manipulace se zvířaty, čištění hal po skončení výrobního cyklu
Požadujeme pracovitost, samostatnost , spolehlivost a kladný vztah ke zvířatům.
Nabízíme zajímavé prémie dle produkčních výsledků.
Z důvodu biologické ochrany chovu naši zaměstnanci nemohou doma chovat domácí drůbež.
Pracovní doba: nepřetržitá + také trhané směny. Lze si dohodnout volno pro určitý den, jinak je ale nutné dodržovat pracovní dobu dle stáří a požadavků zvířat .
Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 7.00 hod. do 15.00 hod. nebo životopis zasílat na e-mail
Volné místo ošetřovatel drůbeže pro lokalitu Rychvald.