ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO TÝM ODDLUŽENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, pružná pracovní doba
- Přátelský pracovní kolektiv mladý duchem hledá nové kolegy nebo kolegyně. Naší každodenní náplní práce je samostatné vedení spisu dlužníka v insolvenci a administrativní práce s tím spojená jako např. vyřizování příchozí a odchozí pošty, komunikace s dlužníky, soudy a úřady, správa datové schránky, zjištění pohledávek a majetku a jejich evidence.
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, dobrá ústní i písemná komunikace, umět vyhodnotit získané informace, finanční gramotnost, znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B, slušné vystupování, samostatnost, rozhodnost, flexibilita, spolehlivost a pečlivost.
- Nabízíme: stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou a dobrým finančním ohodnocením. Dále příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a plno firemních benefitů jako např. stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a dopravu, pohyblivá pracovní doba, půlroční odměny a plno firemních akcí (soustředění na horách, vánoční večírek, garden party, bowling, sportovní akce a další).
- V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: info@insolvencyproject.cz, do předmětu uveďte název pozice.
Volné místo administrativní pracovník/-ice pro tým oddlužení pro lokalitu Hradec Králové.