Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

manažer obchodního oddělení

Pracovní místo ( manažer obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce - Kožlany, Japonská 461
Znalost prostředí společnosti s japonským kapitálem, japonština slovem i písmem (úroveň ERR C2), zkušenost s prací v obchodním oddělení společnosti s japonským kapitálem, práce s MS Office
Volné místo manažer obchodního oddělení pro lokalitu Kožlany.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Teamleader call centra Žatec místo výkonu práce: Žatec, náměstí Svobody 55 Náplň práce: Řízení call centra • Dohled nad zpracováním objednávek • Strategické řízení rozvoje call centra • Řízení týmu operátorů • Komunikace s operátory a zákazníky • Zpracovávání výsledků a ...
CTSCZ spol. s r.o. Žatec, Inzerováno před 2 dny

vedoucí výrobního úseku Profesní životopis k výběrovému řízení zasílejte na e-mail prikrylova@papbrno.cz. Náplň práce: člen řídícího managementu zodpovědnost za svěřený úsek výroby organizace práce na pracovišti i jednot. výrobních operací efektivní plánování výroby, ...
PAPÍRNY BRNO a.s. Brno, Inzerováno před 2 dny

Commodity Manager|Mechanické díly|až 65 000 Kč! Je Vám blízká oblast nákupu mechanických dílů? Rádi vyjednáváte podmínky smluv z hlediska dodávek, plateb a kvality a máte zažité manažerské dovednosti? Čtěte dál! Mezinárodní společnost v oblasti výroby PCB desek plošných spojů hledá COMMODITY ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit