HK ENGINEERING s.r.o.

Zpracování SW pro průmyslové řídící systémy PLC vč. oživování na stavbách

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Havlíčkova 1053, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracovávání SW řešení pro průmyslové PLC (převážně Simatic, Omron) pro technologická zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel. Cestování po ČR + při najíždění tlg. Více na www.hkeng.cz.
POŽADAVKY: Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem. Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad (příp. zaškolíme), parametrické nastavování FM. ŘP. sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50/1978 - samostatná práce (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).
VÝHODY: Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00-18:00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.
Volné místo zpracování sw pro průmyslové řídící systémy plc vč. oživování na stavbách pro lokalitu Chrudim.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zpracování SW pro průmyslové řídící systémy PLC vč. oživování na stavbách

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: HK ENGINEERING s.r.o.
Ulice: Havlíčkova 1053
Město: Chrudim
PSČ: 537 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. V. Kabeláč
E-mail: kabelac@hkeng.cz
Telefon: +420 603 153 298

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HK ENGINEERING s.r.o.