Pracovník, -ice technické přípravy výroby

  • Jiřice

Pracovní místo ( Pracovník, -ice technické přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příprava technologických postupů ve spolupráci s příslušnými vedoucími pracovníky
- denní zadávání dat ovlivňující chod výroby i podpůrných oddělení (interní systém Expert)
- příprava denních statistik, podpora oddělení plánování výroby
- stanovení vhodných obalových materiálů
- sestavování kalkulací, revizí cen
- spolupráce s ostatními úseky organizace
- vedení příslušné dokumentace
- účast na výrobních a ostatních poradách
- řídí se aktuální politikou firmy, stanovenými ročními cíli firmy a plně dodržuje požadavky zákazníků
Profil ideálního kandidáta:
- min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
- praktická komunikativní úroveň německého jazyka - překlady technologických postupů, komunikace s Německem
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel - kontingenční tabulky, funkce, grafy + MS Powerpoint)
- aktivní přístup, pečlivost a zodpovědnost
- spolehlivost a zájem učit se novým věcem
- organizační schopnosti
- práce pod tlakem

Společnost nabízí:
- zázemí stabilní a rostoucí firmy
- odpovídající zaškolení (možnost školení v Německu)
- možnost kariérního růstu a externích školení
- pružná pracovní doba
- stravenky a placené volno navíc
- občerstvení na pracovišti
- mzda dle zkušeností
- nástup možný ihned
Volné místo pracovník, -ice technické přípravy výroby pro lokalitu Jiřice.